درباره من

سید امین هاشمی رضوانی

سید امین هاشمی رضوانی هستم، در دوم آبان سال ۶۷، با عجله‌ی فراوان با چشمانی باز و کنجکاو به این دنیا آمدم تا حقایق این دنیا را کشف کنم. از هفت سالگی با کامپیوترهای تحت داس و ویندوز NT کار کردم و خراب کاری های من باعث شد تا با کامپوتر بیشتر آشنا شوم و به آن علاقه مند بشوم. یکی از تفریحات دوران کودکی من بازی کردن با مایکروسافت ورد و پاورپوینت ۹۷ بود!! زیاد اهل بازی های کامپیوتری نبودم، به جز بازی استراتژیک tiberian sun. همین علاقه به کامپیوتر و فناوری باعث شد تا تحصیلات کارشناسی خود را در رشته مهندسی فناوری اطلاعات در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز کنم. هدف از تحصیل در رشته IT و تعریف من از فناوری اطلاعات، تبدیل داده به اطلاعات از طریق فناوری و تکنولوژی بود. علاقه‌ی من به سمت تجارت الکترونیک و استفاده از بستر اینترنت برای بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی و اینترنت بود و هست. در این بین به طراحی وب سایت نه به عنوان شغل و تخصص بلکه به عنوان تفریح و کنجکاوی پرداختم. پس از فارغ التحصیل شدن از رشته IT با هدف تبدیل اطلاعات به دانش و کسب توانایی تصمیم گیری و مدیریت، مشغول به تحصیل در رشته MBA در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی ارشد شدم(سال ۹۴ فارغ التحصیل شدم).در واقع از فناوری اطلاعات به عنوان یک ابزار برای کمک به تصمیم گیری و مدیریت استفاده می کنم و به اعتقاد شخصی این دو رشته را مکمل یکدیگر میدانم.

همیشه از زیاده گویی و پر حرفی بیزار بودم و اکثر مواقع ساکت و بیشتر شنونده ام. بسیار شاد و پر انرژی و خندان هستم. چرا که معتقدم شاد بودن و پر انرژی بودن به سرعت به دیگران منتقل می شود و تاثیر مثبتی روی دیگران خواهد گذاشت. اما همیشه نوشتن را برای برقراری ارتباط و رد و بدل کردن اطلاعات و دانش با دیگران را بر حرف زدن ترجیح می دهم.

از جمله علایق من میتوان به گوگل، عکاسی، تکنولوژی، مدیریت، مدیریت استراتژیک، تجارت الکترونیک، شبکه های اجتماعی، فلسفه و علوم فراطبیعی، کشف حقایق دنیای پیرامون و نگریستن به طبیعت با نگاه درون نام برد. همواره معتقد بودم و هستم که همه ی علوم با نگاه دقیق و کنجکاوانه به طبیعت در همین جهان هستی که با نظم و نظام ماهرانه ای خلق شده قابل کسب خواهد بود و هدف خلقتم را در کشف این حقایق میدانم.

این وبلاگ مکانی است برای درج اندیشه ها و تفکراتم پیرامون علایق شخصی و تخصصی. امیدوارم با بهره مندی از نظرات شما در مورد مطالب این وبلاگ بتوانم دانش اندکم را وسعت بخشم. بنابراین بی صبرانه از نظرات عمومی و خصوصی شما استقبال میکنم.

با تشکراز همراهی شما – سید امین هاشمی رضوانی

ذکر مطالب این وب سایت با لینک فعال به مطالب بلامانع است. خواهشمندم از کپی کردن اجتناب کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد من میتوانید به لینک های زیر مراجعه کنید و مرا در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید:

My linkedin account

Facebook

twitter: @aminhashemi88

Google+

Instagram: @aminhashemi88